רכב חשמלי

המכוניות החשמליות, המהפכה הטכנולוגית הגדולה ביותר המתרחשת בימינו, המענה הכלכלי והירוק לתנועה חופשית ברכב פרטי בכבישי הארץ.

זה לא סוד, שישראל מדורגת בין 3 המדינות היקרות בעולם במחירי הדלק. המכונית החשמלית, אשר נוסעת על 100% חשמל, פותרת אותנו מהתלות בנפט וממחירי הדלק המטורפים שרק ממשיכים לטפס.

איך זה עובד – יבוא אישי של רכב חשמלי? פשוט מאוד. בכל מכונית חשמלית קיימת סוללה ייחודית, הנקראת ליתיום יון, סוללה בטיחותית וידידותית לסביבה הניתנת למחזור מלא. כאשר הסוללה מתרוקנת, ניתן להחליף אותה באחת מתחנות החלפת סוללה הפזורות ברחבי הארץ, תהליך שלוקח כזמן תדלוק ממוצע. בנוסף לכך ניתן להתקין עמודי טעינה בחניה של הבית ואפילו בחניה של העבודה וכך בעצם ליהנות מנסיעה שקטה, בלתי מוגבלת, ובמחיר זול וקבוע ללא שינויים!

רכישת מכונית חשמלית כאלטרנטיבה לתחבורה מונעת בבנזין, תוריד משמעותית את זיהום האוויר המתבצע על ידי המכוניות של היום, שפולטות מזהמים בגובה נמוך, שכתוצאה מכך, מתפתחות אצל אנשיםי מחלות ריאה ונשימה שונות. על פי ארגון הבריאות העולמי, מספר האנשים שמתים מידי שנה בישראל ממחלות שהן תוצאה ישירה של זיהום האוויר גדול ממספר האנשים המתים מדי שנה בתאונות דרכים.

'